Michał Kniaź - Ortopeda Wrocław

Lek. Michał Kniaź Ortopeda Wrocław

Michał Kniaź - Ortopeda Wrocław
Specjalizacja - Chirurg Ortopeda

Michał Kniaź, lekarz ortopeda, od ponad 18 lat intensywnie zajmuje się problemami, chorobami i urazami stóp, stawu skokowego oraz kolana.

Umów konsultację
Wykształcenie

Michał Kniaź to absolwent wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, odbył szereg szkoleń w wiodących klinikach europejskich.

Doświadczenie

Michał Kniaź wykonał ponad 3000 operacji mało inwazyjnych oraz klasycznych. Wraz z rozwojem oddziału ortopedycznego szpitala EuromediCare we Wrocławiu udało mu się stworzyć centrum kompetencyjne, w którym pacjenci z różnorodnymi, a czasem bardzo złożonymi problemami, otrzymują opiekę indywidualną i zorientowaną na ich potrzeby, zgodnie z najwyższymi standardami medycznymi. Jego intensywna praca, szereg szkoleń w wiodących klinikach europejskich oraz codzienna wymiana doświadczenia z kolegami i pacjentami pozwalają mu spojrzeć na problemy z różnych perspektyw i nieustannie się rozwijać.

Oznacza to, że zawsze może zaoferować swoim pacjentom najnowocześniejsze techniki chirurgiczne i metody leczenia oraz materiały na poziomie światowym w zakresie swoich zainteresowań. Dotyczy to zarówno urazów, ortopedii rekonstrukcyjnej jak i choroby zwyrodnieniowej. Oprócz zaufania, czasu, osobistej troski i poszukiwania indywidualnych rozwiązań, w leczeniu swoich pacjentów na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim jedno: empatia. Jego pasje pozazawodowe jak żeglarstwo, czy wspinaczka wielokrotnie pokazały mu, jak ważna jest sprawność fizyczna dla ogólnego dobrego samopoczucia, a także wzmocniły zrozumienie potrzeb jego pacjentów. Dlatego też wspólnie z pacjentami ustala strategię leczenia, za pomocą której będą mogli bezboleśnie przejść przez codzienne życie tak szybko, jak to tylko możliwe. Już bez zbędnych trosk.

Poznaj pozostałych specjalistów
Lek. Michał Kniaź Specjalizacja: Kończyny dolne
Wybierz lekarza
Lek. Jacek Martynkiewicz Specjalizacja: Bark i ręka
Wybierz lekarza
Lek. Ziemisław Stępniewski Specjalizacja: Biodro
Wybierz lekarza
Mgr Agnieszka Trytek-Pysiewicz Specjalizacja: Rehabilitacja
Wybierz lekarza

Umów się
na konsultację

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h i ustali szczegóły oraz termin konsultacji.
EuroMediCare - Ortopeda Wrocław
Szpital Specjalistyczny

EuroMediCare to zabiegowy szpital specjalistyczny z przychodnią.

Od 2002 roku zapewnia pacjentom z Wrocławia, Dolnego Śląska i całej Polski nowoczesne, małoinwazyjne metody diagnostyczne i operacyjne.

Dysponuje czterema klimatyzowanymi salami operacyjnymi, endoskopowymi oraz działem diagnostyki obrazowej. Pacjenci szpitala przebywają w 1, 2 lub 3 – osobowych pokojach z łazienkami, TV
i dostępem do Internetu.

Nad komfortem ich pobytu czuwa Dział Indywidualnej Opieki nad Pacjentem.

ul. Pilczycka 144-148
54-144 Wrocław
661 300 307

od poniedziałku do piątku
(od godziny 09.00-15.00).